تفاوت هواکش های خانگی با هواکش های صنعتی

تفاوت هواکش های خانگی با هواکش های صنعتی

هواکش صنعتی و هواکش خانگی دو نوع هواکش هستند که در محیط های مختلف استفاده می شوند. این دو نوع هواکش تفاوت های زیر را دارند:

1. ظاهر و اندازه:

هواکش های صنعتی به طور عمومی بزرگتر و قدرتمندتر از هواکش های خانگی هستند. آنها برای حجم های بزرگتر هوا و گاز مورد استفاده قرار می گیرند و به طور معمول در صنایع و کارخانجات استفاده می شوند. هواکش های خانگی به صورت کوچکتر و قابل حمل هستند و برای استفاده در منازل و فضاهای کوچک مناسب هستند.تفاوت هواکش های خانگی با هواکش های صنعتی

هواکش خانگی فلزی مدل 2-100-ED خزرفن | مبنافن نمایندگی دمنده در کرج

2. قدرت و عملکرد:

هواکش های صنعتی دارای قدرت بیشتری هستند و می توانند حجم بیشتری از هوا و گاز را جابجا کنند. آنها قادر به خروجی هوا با سرعت بالا و فشار قوی هستند. هواکش های خانگی قدرت کمتری دارند و برای مصارف خانگی به صورت عمومی کافی هستند.

هواکش خانگی آکسی لاین ( مخصوص سرویس های بهداشتی و حمام ) - فروشگاه فن و هواکش رحیمی

شاید این مطلب جالب باشد

3. استفاده:

هواکش های صنعتی برای حجم های بزرگتر هوا و گاز استفاده می شوند. آنها معمولاً در صنایعی مانند صنایع شیمیایی، فولاد، معدن، ساختمان و غیره استفاده می شوند. هواکش های خانگی برای استفاده در منازل، آشپزخانه ها، حمام ها و فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

4. نوع نصب:

هواکش های صنعتی به طور عمومی به صورت ثابت نصب می شوند و به سیستم تهویه هوا یا لوله های خروجی متصل می شوند. هواکش های خانگی قابل حمل هستند و می توانند به سادگی به دیوار یا پنجره متصل شوند.

خدمات نصب هواکش

به طور کلی، هواکش های صنعتی قدرتمندتر، بزرگتر و برای حجم های بزرگتر هوا و گاز مناسب هستند، در حالی که هواکش های خانگی کوچکتر، قابل حمل تر و برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب هستند. تفاوت هواکش های خانگی با هواکش های صنعتی

کاربر ارشد
ارسال دیدگاه