لامپ ها به چند دسته تقسیم می شوند؟

لامپ ها چند دسته اند

 لامپ ها به چند دسته تقسیم می شوند؟ در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت:

انواع لامپ رشته ای

لامپ رشته ای یک سری از لامپ‌ها نسل اولیه محسوب می‌شوند. هر چند هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما جای خود را به لامپ‌های جدید و به روز داده‌اند.  این مدل لامپ در ولتاژهای گوناگونی تولید می‌شود که هر کدام از آن‌ها با توجه به سیاست‌های کاهش انرژی توصیه نمی‌شوند. انواع دیگر از لامپ

 

لامپ رشته ای

انواع لامپ  LED

 لامپ ال ای دی در زمانی که کار می‌کند اشعه مادون قرمز و فرابنفش تولید نمی‌کند، همچنین جیوه که مضر است را هم ندارد. ضمنا این مدل لامپ ها مقرون به صرفه است و طول عمر چندین برابر، لامپ‌های معمولی می‌باشد. این مدل نورش نسبت به فلورسنت مستقیم و بیشتر است و شبیه به نور خورشید دارد؛ اما با این توجه که خیلی کمتر داغ می‎شود. این مدل لامپ به شما پیشنهاد می شود . ضمنا لازم به ذکر است این لامپ های جدید نسبت به سایر لامپ‌ها کمی گران قیمت تر است.

اجزای-لامپ-ال-ای-دی (1)

لامپ SMDدر طبیعت:

در بین لامپ ها تنها لامپ های LED و COB دوستدار محیط زیست و طبیعت اند ولی همچنان پر نوری و کیفیت نور لامپ های اس ام دی از آنها بهتر است به طور مثال یک لامپ ۲۰ وات SMD معادل دو لامپ COB و سه لامپ LED نوردهی دارد.به این دلیل در بر آورد پرداخت هزینه های انرژی خرید لامپ اس ام دی مقرون به صرفه تر می باشد..

فلورسنت چه مدلی از لامپ است؟

این لامپ نسبت به لامپ‌های دیگر انرژی کمتری مصرف می‌کند و عمر آن هم خیلی بیشتر است. این مدل لامپ بدی که دارد مصرف جیوه در آن است. هر چقدر این لامپ  مقدار پایین جیوه ای که دارد کم است؛ اما بازهم باید مراقب آن بود.

 

*بهترین و معتبر ترین سایت برای خرید لامپ*

*تضمین قیمت- اصالت کالا – تضمین کیفیت *

*قبل از خردی آخرین قیمت را از ما بگرید*

پخش کلی و جزئی لامپهای  (LED) ال ای دی(SMD) اس ام دی (COB) اس او بی

به سراسر شهرهای کشور برای همه هم وطنان عزیز از طریق سایت فروش ملزومات برق و روشنایی شهباز نور (https://shahbaznoor.ir)

 

shahbaz
ارسال دیدگاه