معرفی سنسور فتوسل10آمپر آفر

سنسور فتوسل 10 آمپر آفر الکترونیک

سنسور فتوسل 10 آمپر آفر الکترونیک

سنسور فتوسل آفر الکترونیک، دستگاهی مناسب برای کنترل سیستم های روشنایی فضاهای باز می باشد. این دستگاه بر روی افزایش طول عمر لامپ و صرفه جویی در مصرف برق مؤثر است.سنسور فتوسل 10 آمپر

سنسور فتوسل با اندازه گیری نور موجود در محیط ، سیستم های روشنایی متصل به خود را روشن میسازد. به اینگونه که اگر روشنایی محیط کمتر از حد مشخص شده باشد، جریان برق فعال میشود و اگر روشنایی محیط به حداقل شدت نور معین شده برسد جریان برق را قطع میکند.

فتوسل 10 آمپر آفر الکترونیک

استفاده از انرژی الکتریکی و صرفه جویی در آن یک نیاز مهم و حیاتی در اکثر صنایع محسوب می‌شود. از دیرباز تاکنون جهت صرفه جویی در مصرف انرژی از انواع روشهای بسیار مختلفی استفاده کرده اند. حال اینکه صرفه جویی در سیستم های روشنایی بسیار قابل توجه می باشد؛ از این رو با بهره مندی از علم نوین روز شرکت آفر الکترونیک تجهیزاتی را به نام فتوسل طراحی کرد. این تجهیزات در سیستم های روشنایی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. از فتوسل های تولیدی شرکت آفر الکترونیک می توان به فتوسل 10 آمپر آفر الکترونیک اشاره نمود.

این فتوسل هم اکنون با وزن ۱۵۰  گرم و حداکثر جریان عبوری ۱۰ آمپر در بازار توزیع می شود. شرکت آفر الکترونیک محصولات خود نظیر این فتوسل ها را با طراحی فوق العاده عالی و تکنولوژی ساختاری پیشرفته روانه بازار می ‌کند‌. این فتوسل ها در برابر نور حساس هستند و در صورت برخورد شعاع‌های نوری به صفحه آن ها باعث تولید ولتاژ می شوند. حال اینکه این ولتاژ چنین قابلیتی دارد تا رله را به کار انداخته و باعث قطع و وصل شدن جریان گردد. معمولاً از فتوسل ها برای خاموش و روشن کردن خودکار یا اتوماتیک سیستم های روشنایی معابر، حیاط، ویلا و غیره استفاده می کنند.

اهمیت کاربرد فتوسل به صرفه جویی در میزان مصرف انرژی در سیستم های روشنایی است. حال اینکه فتوسل ها در سنسورهای تشخیص دود، سلول های خورشیدی و همچنین لنز دوربین های عکاسی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات مهم در نصب سنسورهای فتوسل:
  1. نصب در ارتفاع مناسب
  2. نصب در جهت صحیح
  3. عدم نصب در تابش مستقیم نورهای مصنوعی

این محصول با سه جریان مختلف تهیه شده. هنگام خرید حتما به آمپر مورد نیاز خود توجه کنید!

فروشگاه شهباز نور

 

سنسور فتوسل 10 آمپر آفر الکترونیک

کاربر ارشد
ارسال دیدگاه