ویژگی یک چراغ دیواری مناسب

اکثر چراغ های دیواری شامل یک بازوی نگهدارنده، لامپ، حباب و یا هر نوع محافظت کننده می باشد.

برخی از لامپ های دیوار قابل تنظیم هستند، اگرچه این ویژگی بیشتر در مورد بازوی چرخان کوچک یا چراغ های دیواری معمولی است. چراغ دیواری در هر محیطی یافت می شوند که نور اضافی یا نور ملایم مد نظر باشد. لامپ دیواری چند نوری شامل لامپ ها و سایه های متعدد در طراحی خود هستند و در فضاهایی که نور متنوع تر و پویاتر مورد نظر است، مانند حمام، آشپزخانه، اتاق خواب و فضای بیرون خانه و ویلا محبوب هستند.

 

انتخاب چراغ دیواری برای فضای باز

لامپ دیواری فضای باز ظاهری شبیه به نمونه های داخلی خود هستند. اما از متریالی ساخته شده. که با آب و هوای فضای بیرون مطابقت دارد. تا در برابر قرار گیرد. در معرض عناصر بیرونی مقاومت کنند. این نوع چراغ ها شامل طراحی محفظه قفسی که دارای حباب هستند. و برای جلوگیری از تجمع آب. یا برف در داخل آن ها طراحی شد.

 

انتخاب چراغ دیواری. برای یک فضای بسته

لامپ دیواری در محیط خانه بسیار مهم و تاثیر گذار است. به طور مثال اتاق نشیمن و پذیرایی مکانی برای صحبت کردن. ریلکس کردن. تلویزیون دیدن. کتاب خواندن. بهتر است. بگوییم در این قسمت خانه کارهای زیادی انجام می ‌دهیم. و به همین خاطر به نورپردازی ‌های مختلفی احتیاج داریم. اگر در بعضی قسمت ‌های اتاق نشیمن نور کافی نداریم یا چراغی را به کار برده‌ ایم که در بعضی قسمت ها سایه می ‌اندازد و یا حتی به دلیل ارتفاع کم سقف باید بگوییم به نور محیطی و نور مستقیم بیشتری احتیاج داریم. برای روشنایی محیطی چراغ های. دیواری و یا همان. لامپ ‌های چسبید. به دیوار و لوستر دیواری. گزینه ‌های مناسبی هستند. در خانه های کلاسیک و صاحب سبک سنخیت و هماهنگی بین لامپ آویز یا همان لوستر با چراغ دیواری بسیار حائز اهمیت است.

shahbaz
ارسال دیدگاه